Brakuje Ci pomysłu na prezent?
Przeczytaj nasze porady i propozycje prezentów,
a na pewno kupiony przez Ciebie upominek będzie oryginalny i trafiony

 
 

 Strona główna

 

Wyszukaj : Pomysł na prezent ze względu na uroczystość

 

Kontakt

 
 
        .
 

Prezent na ślub, wesele

Prezent ślubny, weselny

   Idąc na przyjęcie weselne zawsze mamy ten sam problem: Co kupić Młodej Parze z okazji ich ślubu??? Nie martwmy się tym jednak zbytnio i na zapas, ponieważ w ostatnich latach coraz bardziej popularne staje się konstruowanie przez Młodą Parę listy prezentów, które chcą dostać z okazji tego święta. Listy prezentów są najlepsze i najbardziej praktyczne z tego względu, że Młodzi sami mogą sobie wybrać to, co jest im potrzebne na nowej drodze życia- dzięki liście mogą dostać to od zaproszonych przez siebie gości.
 
   Na takiej liście może znaleźć się dosłownie wszystko. Niekiedy listy te są tak dokładne, że znaleźć na nich możemy nawet adresy sklepów, w jakich znajduje się dana rzecz, którą Młodzi pragną otrzymać. Wówczas kupowanie prezentów sprowadza się głównie do tego, by wybrać z listy prezent, który (uwzględniając oczywiście fundusze, jakimi dysponujemy) pragniemy zakupić Młodej Parze. Jeśli chodzi o te droższe prezenty, to można umówić się z częścią rodziny i wspólnie złożyć się na coś, co w pojedynkę ciężko byłoby nam zakupić. Dzięki temu możemy spełnić marzenia Młodej Pary i pomóc im zaopatrzyć ich wspólny dom w nowe sprzęty agd czy inne, niezbędne w codziennym życiu. Dzięki liście, na której można również dopisać, kto i na jaki prezent się decyduje, unikniemy zatem w ten sposób częstych pomyłek i powtarzania się prezentów, które goście kupują Młodej Parze.

   Jeśli jednak Państwo Młodzi nie zdecydują się na skonstruowanie takiej listy prezentów, to będziemy musieli troszkę więcej napracować się przy wyborze upominku, który będziemy wręczać im w dniu ich ślubu. Na prezent ślubny nadaje się praktycznie wszystko: kwiaty, kosmetyki, słodycze, sprzęt agd, rtv, wycieczki, meble i wszystko inne- rodzaj prezentu zależy praktycznie tylko i wyłącznie od zasobności naszych portfeli oraz naszej kreatywności. Zawsze jednak istnieje ryzyko, że możemy kupić tę samą rzecz jak nasza ciocia czy dziadek, w związku z czym Państwo Młodzi zostaną z czterema identycznymi czajnikami lub zestawami sztućców (tutaj właśnie sprawdziłaby się lista z prezentami, które Młodzi życzyliby sobie otrzymać).
 
   Jeśli jednak nadal nie mamy pomysłu na prezent dla Nowożeńców, lub gdy boimy się, że ten wybrany przez nas nie spodoba im się (lub istnieje ryzyko, że ten sam prezent mogą dostać od kogoś innego) to zdecydujmy się na wręczenie im koperty z pieniędzmi. Na nowej drodze życia na pewno przyda się im każdy grosz, więc na pewno będą nam za to wdzięczni.
  

 

   
       
     
       
   
Reklama

Obrazy w przystępnych cenach!
 
       
 
(c) 2009 naprezenty.com. Wszelkie prawa zastrzeżone. Serwis z pomysłami na prezenty. Porady jaki prezent kupić z okazji...na...dla...