Brakuje Ci pomysłu na prezent?
Przeczytaj nasze porady i propozycje prezentów,
a na pewno kupiony przez Ciebie upominek będzie oryginalny i trafiony

 
 

 Strona główna

 

Wyszukaj : Pomysł na prezent ze względu na uroczystość

 

Kontakt

 
 
        .
 

Prezent na wieczór panieński

Prezent na wieczór panieński

   Wieczór panieński to ostatnie chwile „wolności” przyszłej Panny Młodej. To ostateczny czas, by jeszcze sobie „zaszaleć” jako panienka. Bowiem już po ślubie nie będzie się już panienką, lecz panią. Wieczór panieński to przede wszystkim impreza, organizowana przez świadkową, z udziałem wszystkich najbliższych przyjaciółek i znajomych przyszłej mężatki. A ta, jak na imprezę przystało, nie może obyć się bez prezentów.

   Jeśli chodzi o wybór prezentu na wieczór panieński, to nie ma ściśle określonych reguł w stosunku do tego, co można a czego nie można dać przyszłej Pannie Młodej. Wręcz przeciwnie. Tego dnia większość reguł przestaje obowiązywać, by umilić przyszłej żonie te ostatnie chwile wolności. Tak więc większość zakupionych przez nas prezentów, nawet tych najbardziej absurdalnych, traktowana będzie z przymrużeniem oka. Na takim wieczorze panieńskim powinno być przede wszystkim bardzo wesoło. Zatem przyszłą Pannę Młodą możemy obdarować różnego rodzaju sympatycznymi i śmiesznymi gadgetami, które w jakiś sposób będą wiązały się lub kojarzyły z jej przyszłymi obowiązkami. Jednym z najpopularniejszych prezentów w tym zakresie jest chociażby fartuszek, do używania w kuchni podczas gotowania, który zaopatrzony jest we wzory, które pobudzą wyobraźnię każdego pana domu.

   Popularne są również prezenty dwuznaczne oraz o erotycznym zabarwieniu. Tak więc przyszłej żonie możemy wręczyć w trakcie wieczoru panieńskiego na przykład kajdanki z futerkiem, za pomocą których będzie mogła poskramiać swojego przyszłego małżonka czy też inne akcesoria. Często koleżanki kupują przyszłej Młodej seksowną bieliznę, która zachwyci nie tylko przyszłego małżonka, lecz również samą obdarowaną dziewczynę. Do tego dokładają jeszcze tort w kształcie jednej z części męskiego ciała, trochę szampana czy innego alkoholu i zabawa do białego rana się rozpoczyna.

   Nie każda jednak dziewczyna chce, by organizować jej wieczór kawalerski z tak dwuznacznymi i erotycznymi prezentami. Tak więc zanim zabierzemy się do wybierania tego rodzaju prezentów, to może zorientujmy się najpierw, czy przypadkiem nie wprawimy przez to przyszłą Pannę Młodą w zakłopotanie. To powinno być przede wszystkim jej święto, jej ostatnie chwile wolności, które powinna zapamiętać już do końca swojego życia jako te niepowtarzalne, wyjątkowe oraz najprzyjemniejsze.
 

 

   
       
     
       
   
Reklama

Obrazy w przystępnych cenach!
 
       
 
(c) 2009 naprezenty.com. Wszelkie prawa zastrzeżone. Serwis z pomysłami na prezenty. Porady jaki prezent kupić z okazji...na...dla...