Brakuje Ci pomysłu na prezent?
Przeczytaj nasze porady i propozycje prezentów,
a na pewno kupiony przez Ciebie upominek będzie oryginalny i trafiony

 
 

 Strona główna

 

Wyszukaj : Pomysł na prezent ze względu na uroczystość

 

Kontakt

 
 
        .
 

Prezent na wieczór kawalerski

Prezent na wieczór kawalerski

   W ostatnich latach mężczyźni coraz częściej odchodzą od tradycji spędzania wieczorów kawalerskich w gronie pijanych kolegów i rozbierających się przy rurze panienkach. Rezygnuje się również z różnorodnych dwuznacznych gadgetów. Za to coraz częściej koledzy planują dla swojego szykującego się do żeniaczki kumpla atrakcje, które dostarczą przyszłemu małżonkowi dużo więcej adrenaliny. Coraz popularniejsze stają się wieczory kawalerskie spędzane aktywny i nietypowy sposób.

   Jednym z prezentów, jaki możemy sprawić przyszłemu Młodemu jest na przykład zorganizowanie mu niezapomnianego wieczoru kawalerskiego. Taki wieczór wcale nie musi być zorganizowany w klubie. Wręcz przeciwnie. Zamiast w lokalu wieczór kawalerski można spędzić na przykład na torze rajdowym- dla wielu sympatyków tego sportu taka wizyta na torze rajdowym może być jednocześnie wspaniałym wieczorem kawalerskim, a jednocześnie spełnieniem od dawna skrywanych marzeń, by zasiąść za kierownicą wyścigowego auta i wziąć udział w wyścigu. Innym sposobem może być z kolei wynajęcie gokartów i zorganizowanie zawodów paintballowych w pobliskim lesie. Taka impreza kawalerska wymaga na pewno więcej pracy niż zorganizowanie zwykłego wieczoru kawalerskiego, lecz jest również dużo bardziej atrakcyjna. Stanowi swojego rodzaju przygodę, ostatnią szaloną rzecz, której podjęliśmy się będąc jeszcze kawalerem. Czegoś takiego nie da się tak po prostu zapomnieć. Taki prezent jest nie tylko wspaniałym podarunkiem od najbliższych kumpli. Jest także sprawdzianem własnych możliwości.

   Jeśli jednak takie niebezpieczne sporty nas jakoś do siebie nie ciągną, to można spróbować mniej ekstremalnych sposobów na to, by zorganizowany przez nas w prezencie wieczór kawalerski na wiele kolejnych lat pozostał w pamięci Pana Młodego. Zamiast zorganizować wieczór w lokalu, można wynająć limuzynę, z suto zaopatrzonym barkiem, i wypuścić się w miasto na tak zwany clubbing po najlepszych lokalach. Nie trzeba się wtedy ograniczać do jednego określonego miasta- można zjeździć nawet całe województwo- o ile budżet kolegów przyszłego małżonka na to pozwala.

   Bez względu na to, jaki prezent zostanie wręczony przyszłemu Panu Młodemu, to warto uwiecznić te ostatnie chwile jego wolności na zdjęciach, by miał na długie lata pamiątkę z tych swoich ostatnich kawalerskich wybryków.
 

 

   
       
     
       
   
Reklama

Obrazy w przystępnych cenach!
 
       
 
(c) 2009 naprezenty.com. Wszelkie prawa zastrzeżone. Serwis z pomysłami na prezenty. Porady jaki prezent kupić z okazji...na...dla...