Brakuje Ci pomysłu na prezent?
Przeczytaj nasze porady i propozycje prezentów,
a na pewno kupiony przez Ciebie upominek będzie oryginalny i trafiony

 
 

 Strona główna

 

Wyszukaj : Pomysł na prezent ze względu na uroczystość

 

Kontakt

 
 
        .
 

Prezent na walentynki

Prezent na walentynki

   Każdego roku, już od końca stycznia, zastanawiamy się, co wybrać naszej drugiej połówce z okazji Walentynek. Nie tylko panowie mają z tym fantem problem. Panie również przez wiele dni zachodzą w głowę, co też mogłoby sprawić największą przyjemność naszemu wybrakowi. Bo chociaż sklepy oferują nam ogromny wybór różnorodnych prezentów i upominków z tej okazji, to jednak zawsze chcemy, by wybrany przez nas podarunek był niepowtarzalny i wyjątkowy- żeby był dowodem naszej niepowtarzalnej miłości.

   Walentynki są chyba najbardziej sympatycznym świętem w ciągu całego roku. Chociaż dla nas jest to czas, kiedy chcemy zapewnić ukochaną osobę o naszej nieustającej miłości, to jednak niektórzy nie poprzestają jedynie na swoich drugich połówkach i pragną obdarować w tym cudownym dniu wszystkich, na których im zależy. Tak również mówi tradycja, która pokazuje, że Walentynkę (najczęściej jest to po prostu walentynkowa kartka z życzeniami) można wręczyć każdemu: mamie, tacie, babci, dziadkowi, siostrze, bratu, koleżance, koledze i wszystkim pozostałym osobom, które dla nas „coś” znaczą. Tym „czymś” może być miłość, przyjaźń, przywiązanie, sympatia oraz inne pozytywne uczucia, które żywimy w stosunku do naszych bliskich. To właśnie tego dnia możemy pokazać im, że są dla nas ważni oraz że pozostają w naszej pamięci.

   Tradycja nakazuje, że pod Walentynkową kartką nie powinniśmy się podpisywać własnym imieniem i nazwiskiem. Kartka powinna pozostać anonimowa. Można jedynie napisać pod tekstem życzeń słowa „Twoja Walentynka” lub „Twój Walenty”. Przeważnie jednak wiadomo, kto nam przysyła tę piękną kartkę, więc jeśli chcemy- możemy się na niej podpisać.

   Typowo dla zakochanych zalecałabym jednak kartkę Walentynkową traktować jako dodatek do prezentu. W tym wyjątkowym dniu trzeba w wyjątkowy sposób potraktować ukochaną osobę. Dla kobiet- obowiązkowo kwiaty. Dla panów- na przykład ulubiony kosmetyk. Żeby ten dzień pozostał na dłużej w naszej pamięci- wspólny wypad do kina, najlepiej na długą i romantyczną komedię. A po kinie- restauracja i romantyczna kolacja we dwoje. Jeśli natomiast nie stać nas na taki wydatek- przygotujmy kolację wspólnie w domu- na pewno na długi czas będziemy mile wspominać te wspólnie spędzone chwile.

   Tak naprawdę nie jest ważne to, że kupimy drogi prezent dla naszej drugiej połówki. Najważniejsze będzie to, że wspólnie spędzimy ten wyjątkowy Dzień Zakochanych.
 

 

   
       
     
       
   
Reklama

Obrazy w przystępnych cenach!
 
       
 
(c) 2009 naprezenty.com. Wszelkie prawa zastrzeżone. Serwis z pomysłami na prezenty. Porady jaki prezent kupić z okazji...na...dla...