Brakuje Ci pomysłu na prezent?
Przeczytaj nasze porady i propozycje prezentów,
a na pewno kupiony przez Ciebie upominek będzie oryginalny i trafiony

 
 

 Strona główna

 

Wyszukaj : Pomysł na prezent ze względu na uroczystość

 

Kontakt

 
 
        .
 

Prezent na urodziny

Prezent na osiemnastkę

   Prezent na osiemnaste urodziny musi być wyjątkowy- w końcu tylko raz w życiu kończymy osiemnaście lat. Stąd też pewnie dlatego wielu z nas ma problem, co najlepiej wybrać, by obdarować wyjątkową dla nas osobę w ten jedyny dzień w jej życiu. Czy lepiej wybrać prezent praktyczny, czy może śmieszny? A jeśli śmieszny, lub nawet trochę dwuznaczny- to do jakiego momentu możemy sobie na tę dwuznaczność pozwolić? Jaki prezent wybrać, by jej przypadkiem nie urazić?

   Wszystko zależy oczywiście od osoby, którą chcemy obdarować. Jeśli jest to osoba, którą znamy już od kilku lat, to na pewno będziemy wiedzieć, czy dwuznaczny prezent wzbudzi jej aprobatę czy też niechęć. To właśnie charakter tej osoby powinien być dla nas głównym wyznacznikiem przy wyborze dla niej prezentu na osiemnaste urodziny. Wiele sklepów oferuje prezenty typowo pod tę uroczystość- to na pewno jest dla nas duże ułatwienie. Nie zawsze jednak prezent, który jest dobry dla jednej osoby, która kończy właśnie osiemnaście lat, będzie odpowiedni dla kogoś innego. To już niestety kwestia upodobań.

   Upodobania osoby, którą pragniemy obdarować osiemnastkowym prezentem, powinniśmy znać zanim pójdziemy go wybierać. Pozwoli nam to uniknąć niepotrzebnej straty czasu. Jeśli będziemy szukać prezenty dla osoby wyluzowanej, spontanicznej i ciekawej życia, to możemy śmiało eksperymentować z doborem szalonego i nietypowego prezentu. Im bardziej absurdalny on będzie- tym lepiej. To właśnie dla takich osób niektóre sklepy kierują swoją osiemnastkową ofertę prezentową. Taka osoba nie obrazi się na nas, jeśli kupimy jej nadmuchiwaną głowę łosia lub poduszkę z wizerunkiem króliczka Playboy’a, czy inne bardziej dwuznaczne prezenty. Jeśli jednak nasza 18- stka to typowy ponurak lub szaraczek, ewentualnie intelektualista, to lepiej od razu skierujmy swoje kroki do księgarni i zakupmy dla tej osoby najświeższe wydanie Encyklopedii PWN.

   Jeśli nie jesteśmy pewni, czy nasz wyszukany prezent ma szansę się spodobać, to lepiej nie ryzykujmy i kupmy coś bardziej „bezpiecznego”. Dziewczynie zawsze można kupić kwiaty lub kosmetyki. Natomiast chłopcom zawsze przydadzą się sportowe koszulki, tak więc nawet zwykły T-shirt ma szansę stać się trafionym w dziesiątkę prezentem. Jeśli nadal mamy jednak wątpliwości- poradźmy się wspólnych znajomych, lub kupmy droższy i lepszy prezent wspólnie z nimi.
 

 

   
       
     
       
   
Reklama

Obrazy w przystępnych cenach!
 
       
 
(c) 2009 naprezenty.com. Wszelkie prawa zastrzeżone. Serwis z pomysłami na prezenty. Porady jaki prezent kupić z okazji...na...dla...