Brakuje Ci pomysłu na prezent?
Przeczytaj nasze porady i propozycje prezentów,
a na pewno kupiony przez Ciebie upominek będzie oryginalny i trafiony

 
 

 Strona główna

 

Wyszukaj : Pomysł na prezent ze względu na uroczystość

 

Kontakt

 
 
        .
 

Prezent dla męża

Prezent dla żony

   Większość panów uważa, że najlepszym lekarstwem na kobiece smutki są zakupy. Owszem- to działa praktycznie na każdą z pań. Lecz jest jeszcze coś, co sprawia, że każda kobieta, a już szczególnie te, które od jakiegoś czasu mają własne rodziny, mogą poczuć się wyjątkowe. Tym czymś może stać się wyjątkowy prezent od męża.

   Sprawienie wyjątkowego prezentu dla żony nie powinno dostarczyć panom zbytnich problemów. A dzięki nim można udowodnić swojej żonie, że jest ceniona i nadal adorowana. Często jednak panowie nie potrafią zdecydować się co i z jakiej okazji powinni swoim małżonkom zakupić. Zasadniczo nie liczy się jednak to, jaki to będzie prezent. Najważniejsze jest, by przypadkiem nie zapomnieć, że właśnie nadchodzi dzień, w którym należałoby go wręczyć- panowie w tych kwestiach zgodnie przejawiają chwilowe braki pamięci. Zatem by nie zapomnieć o prezencie dla żony z okazji imienin, urodzin, walentynek czy innego święta- zapiszmy je sobie wszystkie jako przypomnienie w telefonie. Wtedy na pewno nie zapomnimy kupić dla niej jej ulubionych perfum, bielizny czy też karnetu do spa.

   Najlepsze są jednak takie prezenty, które wręczamy naszym żonom bez okazji. Święta świętami- każda z nich pewnie i tak da nam do zrozumienia, co chciałaby dostać przy takiej a takiej okazji. Każdy mąż ma jednak szansę pokazać, ile dla niego znaczy jego wybranka, wręczając jej różne drobiazgi zupełnie bez powodu, tylko po to, by zobaczyć radość na jej twarzy. Takim prezentem może być chociażby róża, zakupiona w kwiaciarni w drodze z pracy do domu. Może to być pudełko jej ulubionych czekoladek, które wręczymy żonie po jej ciężkim dniu w pracy. Jeśli nasza pani jest kobietą pracującą, to można od czasu do czasu zaprosić ją po pracy na obiad czy kolację do restauracji, tylko po to, by nie musiała przygotowywać tego posiłku w domu, lub wręcz wyręczyć ją w tej kwestii i przygotować posiłek samodzielnie. Jeśli nie mamy zdolności kucharskich- przygotujmy żonie gorącą kąpiel z jej ulubionymi olejkami, a później zaserwujmy jej masaż rozluźniający. Taka niespodzianka pomoże jej zrelaksować się i po prostu odpocząć, a przy tym stanie się dowodem naszego oddania i uczucia.
Taki prezent może naprawdę okazać się wyjątkowy i niepowtarzalny. I jest dużo więcej wart, niż wszystkie inne rzeczy, które można dostać w sklepie. To, co przygotujemy własnymi rękoma, z myślą o tym, by sprawić przyjemność naszej wybrance- jest dużo więcej warte niż wszystkie inne prezenty świata. I nie da się tego kupić za żadne pieniądze.
 

 

   
       
     
       
   
Reklama

Obrazy w przystępnych cenach!
 
       
 
(c) 2009 naprezenty.com. Wszelkie prawa zastrzeżone. Serwis z pomysłami na prezenty. Porady jaki prezent kupić z okazji...na...dla...