Brakuje Ci pomysłu na prezent?
Przeczytaj nasze porady i propozycje prezentów,
a na pewno kupiony przez Ciebie upominek będzie oryginalny i trafiony

 
 

 Strona główna

 

Wyszukaj : Pomysł na prezent ze względu na uroczystość

 

Kontakt

 
 
        .
 

Prezent dla ...

Prezent dla taty

   Nie wiedzieć dlaczego, ale najwięcej problemów dostarcza nam zwykle zakup prezentu dla naszego Ojca. Wydawać by się mogło, że bardzo łatwo jest wybrać coś dla człowieka, z którym widujemy się codziennie i którego znamy przez całe swoje życie. Nic w tym dziwnego- specjaliści z dziedziny psychologii zgodnie twierdzą, że najwięcej problemów dostarcza nam wybieranie prezentów dla tych, na którym nam najbardziej zależy. To właśnie dla nich staramy się znaleźć tej najlepszy i najbardziej wartościowy prezent, wybierając często rzeczy drogie, na które nie zdecydowalibyśmy się nawet, jeśli chodziłoby o nas samych. To właśnie ta miłość- przeważnie do naszych rodziców- sprawia, że mamy problem z zakupieniem prezenty na urodziny czy imieniny dla naszego Taty.

   Żeby wybrać najlepszy prezent dla naszego Taty, powinniśmy się przy wyborze kierować jego zainteresowaniami lub zajęciami, którym lubi się oddawać w wolnych chwilach. Tak więc jeśli nasz tata lubi sobie po pracy pomajstrować przy aucie czy starym rowerze (czyli jest typowym majsterklepką) to kupmy mu w prezencie zestaw narzędzi, nową wiertarkę czy też rękawice ochronne. Każda z tych rzeczy na pewno przyda mu się prędzej czy później. Jeśli natomiast nasz Tata jest biznesmenem, lub pracuje w biurze, na pewno zadowolony będzie z praktycznych prezentów typu markowe pióro, skórzany zegarek lub teczka na dokumenty, czy nawet elegancki przycisk do papieru. Każdy prezent, który będzie mu o nas przypominał, a jednocześnie służył na co dzień w biurze, na pewno będzie prezentem trafionym w dziesiątkę.

   Jeśli nasz Tata każdą wolną chwilę spędza nad wodą łowiąc ryby- kupmy mu nowy zestaw spławików oraz umożliwmy mu dłuższy wypad nas jezioro, przejmując od niego część domowych obowiązków. Jeśli z kolei jest oddanym fanem rozgrywek piłkarskich- wykupmy mu bilet na najbliższy mecz jego ulubionej drużyny, lub wykupmy mu abonament na jego ulubiony kanał sportowy.

   Takich przykładów można mnożyć w nieskończoność. Najważniejsze jest jednak to, by nie zamykać się na inne możliwości sprawienia niespodzianki naszemu Tacie i rozważać jedynie zakup drogiego czy markowego prezentu, bo wypada wydać na niego mnóstwo kasy, żeby inni widzieli, jak bardzie się go kocha. Często kilka wspólnie spędzonych chwil lub pomoc w różnorodnych pracach domowych może być dla niego lepszym prezentem, niż ten, zakupiony w sklepie. Pamiętajmy, że zawsze najważniejsze są nasze szczere intencje oraz to, że pragniemy go w tym dniu uszczęśliwić.
 
 

 

   
       
     
       
   
Reklama

Obrazy w przystępnych cenach!
 
       
 
(c) 2009 naprezenty.com. Wszelkie prawa zastrzeżone. Serwis z pomysłami na prezenty. Porady jaki prezent kupić z okazji...na...dla...