Brakuje Ci pomysłu na prezent?
Przeczytaj nasze porady i propozycje prezentów,
a na pewno kupiony przez Ciebie upominek będzie oryginalny i trafiony

 
 

 Strona główna

 

Wyszukaj : Pomysł na prezent ze względu na uroczystość

 

Kontakt

 
 
        .
 

Prezent dla szefa

Prezent dla szefa

   Każdy z nas lubi dostawach prezenty. Lubimy je również dawać innym- chcemy przecież sprawiać przyjemność najbliższym nam osobom. Zwykle znamy „na wylot” naszych najbliższych, więc obdarowywanie ich różnorodnymi podarunkami nie sprawia nam większych problemów. Problem pojawia się dopiero wtedy, kiedy nie do końca znamy gust i upodobania osoby, którą chcemy obdarować, a osoba ta jest na przykład naszym szefem…

   Układy pracowników z szefostwem różnią się między sobą w zależności od rodzaju i miejsca pracy. Nie ma dwóch takich samych zakładów pracy- nie ma również dwóch takich samych szefów. Czy lubimy naszego szefa czy nie- jesteśmy w pewnym sensie zmuszeni dla niego pracować. A zatem zobligowani jesteśmy również do przestrzegania podstawowych zasad dobrego wychowania, w tym również do wręczania mu upominków z okazji jego święta.

   Prezenty, jakie wręczamy swojemu szefowi, powinny być raczej oficjalne. Nie możemy sobie pozwolić na zbytnią ekstrawagancję w tym zakresie, a to z tego powodu, by nie narazić na szwank naszych wzajemnych relacji i nie urazić naszego przełożonego. Na ekstrawagancję i dwuznaczność mogą pozwolić sobie jedynie Ci, których z szefem łączą relacje nie tylko o charakterze formalnym, a więc ci, którzy znają szefa poza gruntem typowo służbowym. Co zatem zrobić, by wybrany przez nas prezent był zarazem prezentem praktycznym oraz bezpiecznym? Jaki prezent wybrać naszemu szefowi, żeby jednocześnie wywołać uśmiech na jego twarzy i nie sprawić, by pomyślał, że pragniemy wkupić się w jego łaski?

   Istnieje kilka sprawdzonych sposobów na odpowiedni prezent dla każdego szefa. Takim uniwersalnym prezentem może okazać się chociażby wiklinowy kosz wypełniony opakowaniami z kawą i herbatą. Każdy człowiek przecież musi pić, również w pracy, taki zatem prezent na pewno nie zostanie odstawiony na spód szafy i zapomniany. Zamiast kawy i herbaty taki kosz można wypełnić owocami i napojami. Na pewno taki upominek nie zmarnuje się, a szef będzie mógł cieszyć się nim zarówno w miejscu pracy jak tez w domu.

   Każdy szef ma swoje biuro. A w biurze wiadomo- nigdy dość długopisów, notatników i innych typowo biurowych akcesoriów. Zatem każdemu szefowi przyda się na pewno nowy, markowy długopis, wizytownik czy skórzana teczka. Odpowiednim prezentem może okazać się również zwykły przycisk do papieru o nietypowym kształcie. Najważniejsze w tym przypadku jest to, by prezenty te miały jednak formalny charakter- niedopuszczalne jest, by wręczyć szefowi taki upominek, który mógłby odbierać jako złośliwość z naszej strony. Mogłoby to zagrozić naszej pozycji w miejscu pracy.


 

 

   
       
     
       
   
Reklama

Obrazy w przystępnych cenach!
 
       
 
(c) 2009 naprezenty.com. Wszelkie prawa zastrzeżone. Serwis z pomysłami na prezenty. Porady jaki prezent kupić z okazji...na...dla...