Brakuje Ci pomysłu na prezent?
Przeczytaj nasze porady i propozycje prezentów,
a na pewno kupiony przez Ciebie upominek będzie oryginalny i trafiony

 
 

 Strona główna

 

Wyszukaj : Pomysł na prezent ze względu na uroczystość

 

Kontakt

 
 
        .
 

Prezent dla mężczyzny

Prezent dla mężczyzny

   Każda kobieta, czy młoda czy stara, prędzej czy później zostanie postawiona przed koniecznością wyboru prezentu dla swojego ukochanego mężczyzny. Dla większości z nas okaże się to jednak niekoniecznie prostym zadaniem. Co zatem zrobić, by wybrać najodpowiedniejszy prezent dla naszego mężczyzny?

   Po pierwsze trzeba zorientować się, co dany mężczyzna lubi. Na pewno każdy z nich chce pięknie pachnieć, tak więc zestaw markowych kosmetyków, zawierający w sobie jego ulubione perfumy, na pewno sprawi mu wielką radość.

   Po drugie trzeba zorientować się w codziennych nawykach mężczyzny. Jeśli Twój mężczyzna jest człowiekiem praktycznym i solidnym, to na pewno będzie bardzo zadowolony z prezentu w postaci skórzanego portfela, notatnika w skórzanej oprawce czy tez teczce na dokumenty (oczywiście również zrobionej ze skóry). Nie wzgardzi również eleganckim zegarkiem.

   Można również przy wyborze odpowiedniego prezentu kierować upodobaniami mężczyzny, lub stylem jego życia. Dla osób aktywnych doskonałym prezentem może okazać się kilka godzin, które wykupimy na strzelnicy czy też wyprawa na paintball, lub bardziej ekstremalne przeżycia w stylu nauki skoków ze spadochronem, spływy kajakowe itp. atrakcje, które na pewno na wiele lat pozostaną w pamięci naszego mężczyzny i o których niejednokrotnie będzie mógł opowiadać swoim najbliższym kolegom.
 
   Przy wyborze prezentu powinnyśmy się również kierować charakterem naszego wybranka. Jeśli jest on osobą radosną, z poczuciem humoru, to możemy obdarować go różnorodnymi prezentami, często o dwuznacznym znaczeniu, które wywołają na jego twarzy uśmiech. Nie warto jednak tego próbować, jeśli nasz mężczyzna jest typowym ponurakiem- wtedy prezent w postaci na przykład krawatu z Myszką Miki, mógłby nie wzbudzić jego entuzjazmu.

   Trzeba również pamiętać o tym, że tak naprawdę nie liczy się sam prezent, ale również cała otoczka, która powinna mu towarzyszyć. Nawet najlepiej dobrany prezent straci na swoim wyglądzie, jeśli zostanie nieładnie zapakowany, lub kiedy wręczany będzie przez smutną osobę. Z drugiej strony nawet najdrobniejszy upominek może stać się wspaniałym prezentem, jeśli go oryginalnie zapakujemy i wręczymy z uśmiechem- w końcu dawanie prezentów również może przynosić nam radość. A jeśli my jesteśmy zadowolone z dawania prezentu naszemu ukochanemu mężczyźnie- on również na pewno będzie szczęśliwy.

 

 

   
       
     
       
   
Reklama

Obrazy w przystępnych cenach!
 
       
 
(c) 2009 naprezenty.com. Wszelkie prawa zastrzeżone. Serwis z pomysłami na prezenty. Porady jaki prezent kupić z okazji...na...dla...