Brakuje Ci pomysłu na prezent?
Przeczytaj nasze porady i propozycje prezentów,
a na pewno kupiony przez Ciebie upominek będzie oryginalny i trafiony

 
 

 Strona główna

 

Wyszukaj : Pomysł na prezent ze względu na uroczystość

 

Kontakt

 
 
        .
 

Prezent dla ...

Prezent dla mamy

   Jest taki jeden dzień w roku, kiedy każdy z nas pragnie sprawić przepiękny prezent swojej ukochanej i jedynej na świecie Mamusi. Ten dzień to Dzień Matki. Święto to obchodzimy co roku, 26 maja. W ten dzień pragniemy przede wszystkim podziękować naszym Mamom za to, że były przy nas przez całe swoje życie, że niejednokrotnie poświęcały się dla nas, odmawiając sobie różnorodnych przyjemności. To święto jest dowodem na to, że jesteśmy wdzięczni za cały ten trud, jaki włożyły w nasze wychowanie. Z tej właśnie okazji pragniemy złożyć na ich ręce wspaniały prezent, który będzie dowodem naszej miłości i wdzięczności dla nich.

   Chociaż możemy powiedzieć, że znamy nasze Mamy na wylot, to jednak zawsze zastanawiamy się już na długo przed ich świętem, jaki prezent dla nich wybrać. Na szczęście większość sklepów wychodzi nam naprzeciw i przedstawia mniej więcej w tym czasie przykładową ofertę prezentów, jakie możemy wybrać. Nie każdego jednak stać na to, by kupić Mamie drogi prezent. Nie każdy również prezent, który można dostać w sklepie, może sprawić naszej Mamie przyjemność. Jest jednak kilka sprawdzonych sposobów na to, by sprawić, aby ten dzień był wyjątkowy dla każdej z Mam, nawet bez wydawania pieniędzy na drogie podarunki.

   Po pierwsze możemy ułożyć dla naszej Mamy piękne i niepowtarzalne życzenia z okazji Dnia Matki. Możemy samodzielnie przygotować laurkę i zamieścić na niej nasze szczere słowa uznania dla trudu, jaki włożyła w nasze wychowanie. Najmłodsze dzieci mają tutaj największe pole do popisu- korzystają z tego faktu i przygotowują już nawet na lekcji w szkole wspaniałe, własnoręcznie zrobione laurki i prezenty dla swoich mam.

   Dla tych starszych dzieci wspaniałym prezentem dla Mamy może okazać się możliwość wyręczania jej w domowych porządkach i innych pracach, którym codziennie poświęca swój czas. Zamiast marudzić- pomóżmy jej w tych obowiązkach chociażby w tym wyjątkowym dniu. Jeśli potrafimy- upieczmy dla niej placek, lub nawet tort. Taki prezent sprawi, że poczuje się na pewno bardzo wyjątkowa a przede wszystkim- doceniona.

   Dla tych, którzy rzadko bywają w domach (studenci, pracujący za granicą itp.) wspaniałym prezentem, który mogą wręczyć swojej Mamie, może okazać się wspólny spacer lub wycieczka po najbliższej okolicy. Można zaplanować piknik w lesie i zabrać na niego Mamę- pod takim jednak warunkiem, że to samodzielnie przygotujemy na niego wałówkę.
 

 

   
       
     
       
   
Reklama

Obrazy w przystępnych cenach!
 
       
 
(c) 2009 naprezenty.com. Wszelkie prawa zastrzeżone. Serwis z pomysłami na prezenty. Porady jaki prezent kupić z okazji...na...dla...