Brakuje Ci pomysłu na prezent?
Przeczytaj nasze porady i propozycje prezentów,
a na pewno kupiony przez Ciebie upominek będzie oryginalny i trafiony

 
 

 Strona główna

 

Wyszukaj : Pomysł na prezent ze względu na uroczystość

 

Kontakt

 
 
        .
 

Prezent dla ...

Prezent dla koleżanki, przyjaciółki

   Każda z nas posiada przynajmniej jedną najbliższą koleżankę, którą może nazywać swoją najlepszą przyjaciółką. Każdej z nas jest bowiem potrzebna taka osoba, której można bezgranicznie zaufać i powierzyć wszystkie swoje najbardziej skrywane tajemnice. Dlatego też, od czasu do czasu, pragniemy sprawić naszej przyjaciółce niespodziankę i kupić dla niej wyjątkowy prezent.

   Prezenty dla naszych przyjaciółek kupujemy zawsze z okazji ich urodzin, imienin oraz najważniejszych świąt. Pragniemy jednak czasem zrobić im niespodziankę tak zupełnie bez okazji. Takie niespodziewane prezenty bywają zwykle najciekawsze i sprawiają najwięcej przyjemności drogim nam koleżankom. Zwykle również nie mamy zbytnich problemów z wyborem odpowiedniego prezentu dla naszej przyjaciółki. Skoro się przyjaźnimy, to na pewno posiadamy większość podobnych zainteresowań, więc na pewno znamy upodobania i gust osoby, którą chcemy obdarować. Jeśli jednak nie potrafimy dokładnie określić, z czego zadowolona byłaby nasza koleżanka- powinniśmy się poważnie zastanowić nad wyborem odpowiedniego dla niej prezentu.

   Najważniejszy jest oczywiście budżet, jaki pragniemy przeznaczyć na zakup prezentu dla naszej koleżanki. To właśnie od niego zależeć będzie w głównej mierze jego rodzaj. Ponadto warto byłoby jeszcze przed udaniem się na zakupy sprecyzować sobie miejsce, w jakim chcemy je dokonać. Pozwoli nam to uniknąć bezcelowego chodzenia po sklepach w poszukiwaniu czegoś, co nadawałoby się na prezent (chyba, że chodzenie po centrach handlowych sprawia nam przyjemność, lecz wtedy trzeba bardzo uważać na to, żeby przy wyborze prezentu kupić coś dla naszej koleżanki/ przyjaciółki, a nie to, co nam akurat w danej chwili wpadnie oko). Na sam koniec pozostawiamy sobie oczywiście wybór prezentu.

   Jakim prezentem można obdarować naszą koleżankę lub przyjaciółkę? Odpowiedź na to pytanie jest prosta: każdy prezent, który kierowany jest do kobiet, może nadawać się na prezent dla \naszej przyjaciółki. Tak więc mogą to być kosmetyki, perfumy, ciuszki, maskotki, biżuteria, płyty CD czy dobra książka. Nie poleca się jedynie dawania kwiatów (kwiat od kobiety dla kobiety jakoś przestaje wyglądać romantycznie). Za to można wyciągnąć naszą ulubioną koleżankę do kina czy na kolacyjkę, lub na długie zakupy wyłącznie w babskim gronie. Taki prezent, typowo kobiecy, na pewno sprawi jej olbrzymią przyjemność. A panowie będą nam mogli wtedy jedynie pozazdrościć.

 

 

   
       
     
       
   
Reklama

Obrazy w przystępnych cenach!
 
       
 
(c) 2009 naprezenty.com. Wszelkie prawa zastrzeżone. Serwis z pomysłami na prezenty. Porady jaki prezent kupić z okazji...na...dla...