Brakuje Ci pomysłu na prezent?
Przeczytaj nasze porady i propozycje prezentów,
a na pewno kupiony przez Ciebie upominek będzie oryginalny i trafiony

 
 

 Strona główna

 

Wyszukaj : Pomysł na prezent ze względu na uroczystość

 

Kontakt

 
 
        .
 

Prezent dla ...

Prezent dla kolegi, przyjaciela

   Przyjaźń pełni w życiu mężczyzny bardzo ważną rolę. Bez względu na wiek każdy facet musi posiadać takiego kogoś, kogo będzie mógł nazywać swoim przyjacielem i do kogo będzie mógł udać się po wsparcie i radę w chwili słabości. Każdemu mężczyźnie potrzebny jest kumpel, z którym można pójść na piwo czy mecz i pogadać o wszystkich istotnych sprawach. Potrzebny jest taki ktoś, z kim po prostu dobrze się przebywa.

   Przyjaźń jest bardzo ważna. Trzeba ją więc pielęgnować, by trwała jak najdłużej i przynosiła ze sobą jak najwięcej przyjemności. Każdy facet powinien zatem pamiętać, kiedy jego przyjaciel świętuje swoje urodziny, imieniny oraz inne ważne dla niego święta. I chociaż uważa się, że panowie nie lubią dostawać prezentów, to jednak na pewno znajdzie się kilka takich podarunków, którymi nie pogardza nawet najbardziej zatwardziali przeciwnicy wzajemnego obdarowywania.

   Już na pierwszy rzut oka widać, czym dany mężczyzna się interesuje. Po czym to widać? chociażby po jego wyglądzie, posturze, sposobie chodzenia i ubierania się. Najłatwiej jest wtedy określić, czy dany mężczyzna jest typem sportowca, czy może raczej domatora. Jeśli jest sportowcem, to najlepszym prezentem dla niego będzie podarunek, który w jakiś sposób wiąże się z uprawianym przez niego sportem. Jeśli lubi koszykówkę- można podarować mu nową piłkę do kosza. Jeśli woli tenis- na pewno przyda mu się komplet piłek tenisowych, nowa rakieta lub koszulka polo. Jeśli natomiast nasz kumpel jest zapalonym wędkarzem- wybierzmy dla niego komplet spławików czy nawet nowa wędkę. Na pewno z wdzięczności za wspaniały podarunek zaprosi nas na ryby.

   Jeśli nasz kolega czy przyjaciel lubi ryzyko, możemy zafundować mu naukę skoków ze spadochronem lub wybrać się wspólnie na spływ kajakowy. Jeśli jednak takie niebezpieczne wyprawy nie są w jego typie, można zaprosić go zwyczajnie na pizzę, piwo czy kręgle i po prostu miło spędzać czas. Bowiem dawanie prezentów nie musi się wcale wiązać z wydawaniem pieniędzy na dobra rzeczowe czy materialne. Równie dobrze można pomóc kumplowi umyć samochód, pogrzebać wspólnie przy silniku czy rozpalić grilla za domem. Nie trzeba wydawać góry pieniędzy na to, by sprawić przyjacielowi prezent. Często najlepszym prezentem jest wspólne spędzanie czasu i wspólna praca. Nie na darmo bowiem się mówi, że prawdziwych i jedynych przyjaciół poznajemy w biedzie.

 

 

   
       
     
       
   
Reklama

Obrazy w przystępnych cenach!
 
       
 
(c) 2009 naprezenty.com. Wszelkie prawa zastrzeżone. Serwis z pomysłami na prezenty. Porady jaki prezent kupić z okazji...na...dla...