Brakuje Ci pomysłu na prezent?
Przeczytaj nasze porady i propozycje prezentów,
a na pewno kupiony przez Ciebie upominek będzie oryginalny i trafiony

 
 

 Strona główna

 

Wyszukaj : Pomysł na prezent ze względu na uroczystość

 

Kontakt

 
 
        .
 

Prezent dla ...

Prezent dla dziadka

   Dzień Dziadka to święto, które obchodzimy 22 stycznia każdego roku- zaraz po Dniu Babci. Jest to dzień, w którym pragniemy podziękować naszemu dziadkowi za to, że po prostu jest z nami, że zawsze nam pomaga, wspiera nas i naszych rodziców- bez dziadka nie byłoby nas przecież na świecie. Z racji faktu, że Dzień Dziadka następuje bezpośrednio po Dniu Babci, to wielu ludzi zapomina o tym święcie. Jednak nam, wnuczkom, nie wolno tego robić. Wręcz przeciwnie- musimy pokazać naszym dziadkom, że bardzo wiele dla nas znaczą.

   Wybierając prezent dla naszego dziadka, musimy zastanowić się nad tym, co go tak naprawdę interesuje. Dziadkowie są zwykle bardziej praktyczni niż nasze sentymentalne babcie. Dlatego też prezent, który będziemy chcieli podarować naszemu dziadkowi, powinien również być praktyczny. Najłatwiej mają oczywiście najmłodsze wnuki. W ich przypadku wystarczy zwykła laurka czy własnoręcznie przygotowywany w szkole prezent (na przykład figurka z gliny czy modeliny). Starsze wnuki powinny jednak starać się wybrać taki prezent, który będzie wiązał się z zainteresowaniami dziadka.

   Prezent dla dziadka nie musi być wcale drogi. Jeśli nasz dziadek lubi łowić ryby, to można wybrać dla niego prezent z szeregu akcesoriów niezbędnych dla każdego wędkarza- beż względu na jego wiek. Jeśli nasz dziadek, mimo wieku, prowadzi jeszcze samochód, to jako prezent możemy zakupić mu upominek, który znajdzie zastosowanie w jego aucie. Tak więc nasz dziadek- kierowca na pewno ucieszy się z nowego zapachu do auta, nowego kompletu wycieraczek czy pokrowców na siedzenia, kosmetyków o pielęgnacji auta czy innych akcesoriów samochodowych.

   Większości wnuków dziadek kojarzy się z bujanym fotelem oraz nieodłączną fajką, którą pali w trakcie opowiadania nam bajek i historii ze swojego życia. Tak więc dobrym prezentem dla naszego dziadka może okazać się właśnie taki fotel bujany czy też piękna, ręcznie zdobiona fajka i zapas jego ulubionego tytoniu zapachowego. Do tego jeszcze wygodne kapcie- i mamy dziadka jak z obrazka.

   Dziadka można obdarować również innymi praktycznymi, męskimi prezentami. Można zakupić dla niego komplet eleganckich spinek do mankietów, elegancką piżamę czy szlafrok, ładny krawat, zegarek, album na zdjęcia oraz wiele, wiele innych upominków. Przy czym najważniejsze jest, by prezent wyrażał uczucia, jakie żywimy w stosunku do naszego dziadka. By był dowodem naszej wdzięczności i miłości do niego.
 
 

 

   
       
     
       
   
Reklama

Obrazy w przystępnych cenach!
 
       
 
(c) 2009 naprezenty.com. Wszelkie prawa zastrzeżone. Serwis z pomysłami na prezenty. Porady jaki prezent kupić z okazji...na...dla...