Brakuje Ci pomysłu na prezent?
Przeczytaj nasze porady i propozycje prezentów,
a na pewno kupiony przez Ciebie upominek będzie oryginalny i trafiony

 
 

 Strona główna

 

Wyszukaj : Pomysł na prezent ze względu na uroczystość

 

Kontakt

 
 
        .
 

Prezent dla chłopaka, narzeczonego

Prezent dla chłopaka, narzeczonego

   Na pewno każda z nas posiada przynajmniej jednego pana w swoim najbliższym otoczeniu. Może to być chłopak, narzeczony, albo już mąż. Tak czy siak, co jakiś czas stajemy przed wyborem, jakim jest zakup prezentu dla naszego wybranka. Jeśli mamy już męża- zadanie to jest dużo bardziej ułatwione. Bowiem tego pana widujemy oraz przebywamy z nim na co dzień i łatwiej jest nam zatem trafić w jego gust. Jeśli jednak mężczyzna ten jest dopiero naszym chłopakiem lub narzeczonym- możemy nie znać dokładnie jego gustu i oczekiwań. Dlatego też musimy porządnie przyłożyć się do wyboru prezentu dla niego.
 
   Zasadniczo panowie nie dostają tak często prezentów jak panie. Przeważnie obdarowujemy ich z okazji urodzin, imienin, Dnia Chłopaka, Walentynek oraz Świąt Bożego Narodzenia i Mikołajek. Wychodzi zatem na to, że jesteśmy przynajmniej sześć razy w roku zobligowane to takiego zakupu.
 
   Prezent dla chłopaka czy narzeczonego nie musi być wcale drogi (na drogie prezenty będzie czas po ślubie). Musi być jednak dobrze przemyślany, tak, by pozytywnie zaskoczył i sprawił radość naszej drugiej połówce. Czasami wystarczy zakupić jakiś zabawny kufel- o ile nasz pan jest miłośnikiem piwa- i prezent gotowy. Taki prezent jest zarazem śmieszny oraz praktyczny, a już na pewno będzie mu przypominał o nas za każdym razem, jak będzie z niego korzystał. Również praktycznym prezentem okazać się może breloczek do klucza z ciekawą, najlepiej sportową lub motoryzacyjną zawieszką.
 
   Wspaniałym prezentem dla chłopaka może stać się wspólny wypad do kina- najlepiej wybierajmy wtedy najnowszy hit kina akcji- oraz na pizzę. Każdy mężczyzna kocha kino i dobre jedzenie. Narzeczonego, zamiast na pizzę, można zabrać do jakiejś lepszej restauracji, najlepiej do takiej, do której trzeba się elegancko ubrać. Na pewno poczuje się wtedy wyjątkowo (my przy tym również). A wspólnie spędzone chwile na długo pozostaną niezapomniane.

   Chociaż panom rzadko wręcza się prezenty bez okazji, to jednak od czasu do czasu możemy naszego wybranka obdarowywać małymi upominkami, które świadczyć będą o naszym gorącym uczuciu. Może to być na przykład oryginalna zapalniczka, jego ulubiona woda kolońska, czy też płyta z jego ulubionym wykonawcą. Takie drobne i niespodziewane prezenty na pewno przyniosą mu radość i sprawią, że zapała do nas jeszcze większym uczuciem. A jeśli on będzie szczęśliwy- to my również.
 

 

   
       
     
       
   
Reklama

Obrazy w przystępnych cenach!
 
       
 
(c) 2009 naprezenty.com. Wszelkie prawa zastrzeżone. Serwis z pomysłami na prezenty. Porady jaki prezent kupić z okazji...na...dla...