Brakuje Ci pomysłu na prezent?
Przeczytaj nasze porady i propozycje prezentów,
a na pewno kupiony przez Ciebie upominek będzie oryginalny i trafiony

 
 

 Strona główna

 

Wyszukaj : Pomysł na prezent ze względu na uroczystość

 

Kontakt

 
 
        .
 

Prezent dla ...

Prezent dla babci

   Każdego roku, 21 stycznia, obchodzimy Dzień Babci. Z okazji tego święta każde z nas chce sprawić wyjątkowy prezent swojej babci. W tym to właśnie dniu mamy okazję podziękować wszystkim naszym babciom za to, że były przy nas przez te wszystkie lata, począwszy od naszego dzieciństwa. Mamy okazję by powiedzieć im „Dziękuję za wszystko” i sprawić, by to one, przynajmniej raz w roku, poczuły się najważniejszy w naszym życiu.

Wnuczkowie- szczególnie Ci najmłodsi- już od początku stycznia obmyślają prezenty dla swoich babć. Swoje podarunki wykonują samodzielnie, pod okiem nauczycielek w przedszkolach i szkołach. Takie prezenty, samodzielnie wykonane, sprawiają każdej babci najwięcej przyjemności. Często takie prezenty nasze babcie przechowują przez wiele kolejnych lat. Nasze dziecięce nieporadne laurki zdobią półki na babcinych kredensach i szafach, a nasze owinięte włóczką „flakoniki” służą przez wiele kolejnych lat niczym najpiękniejsze wazony, w które babcia wkłada kolejne przynoszone przez nas kwiaty. Takie wykonane ręcznie i samodzielnie prezenty są niepowtarzalne- nie zastąpi ich żadna, nawet najpiękniejsza i najdroższa rzecz, którą można kupić za pieniądze.

Kiedy jesteśmy już trochę starsi, to siłą rzeczy „przerzucamy” się na inne rodzaje prezenty. Wtedy większą uwagę przykładamy do tego, co praktyczne i co może się przydać naszej ukochanej babci. Ponieważ babcie zwykle są bardzo sentymentalne, to doskonałym prezentem może się okazać ramka, w której umieścimy nasze aktualne zdjęcie. Najlepiej by na nim, obok wnuczka lub wnuczki, znalazła się również babcia- takie zdjęcie na pewno sprawi jej dużo radości. Będzie mogła powiesić lub postawić ramkę w widocznym miejscu i pokazywać swoje pociechy wszystkim odwiedzającym ją znajomym. Możemy poza tym kupić naszej babci kuferek na różne drobiazgi (nasze babcie mają zwykle pełno pamiątek, związanych chociażby z naszym dzieciństwem), który będzie mogła postawić sobie w widocznym miejscu.

Tak naprawdę to każdy prezent, który wręczymy jej z okazji jej święta, będzie dla nasze babci cudowny i niepowtarzalny, bowiem świadczyć będzie o naszym gorącym uczuciu i pamięci. Do każdego prezentu warto dołożyć również bukiet złożony z pięknych kwiatów i pudełko czekoladek. Nasza babcia na pewno poczuje się wówczas wyjątkowo i przyjemnie. A o to właśnie w tym święcie chodzi.
 
 
 

 

   
       
     
       
   
Reklama

Obrazy w przystępnych cenach!
 
       
 
(c) 2009 naprezenty.com. Wszelkie prawa zastrzeżone. Serwis z pomysłami na prezenty. Porady jaki prezent kupić z okazji...na...dla...